Kurjeru kompāniju pārskats

29 / 06 / 2018 11:43

Mūsu dinamiskajā laikā gandrīz vai katrs no mums ir saskāries ar nepieciešamību nosūtīt sūtījumu, kravu vai ļoti svarīgus dokumentus. Pateicoties kurjeru kompānijai ir viegli nosūtīt sūtījumu uz jebkuru pasaules malu un piegādāt to adresātam pāris dienu laikā. Kam pievērst uzmanību un, kam dot prioritāti pirms izvēlēties kurjeru kompāniju – visdrīzāk katrs no mums ir uzdevis sev šo jautājumu.
Lai būtu redzami kurjeru kompāniju plusi un mīnusi, mēs izveidojām mūsu klientiem pārskatu.

Šodien piedāvājam apskatīt pazīstamo amerikāņu kompāniju UPS, kura specializējās uz kravu un dokumentu ekspress piegādēm.

UPS piedāvā klientiem vairākus sūtījumu veidus, kuri atšķiras pēc ātruma, uzticamības un cenas.
Šīs kurjera kompānijas priekšrocība ir operativitāte, ģeogrāfiskais izvietojums un labi izveidotais transportēšanas mehānisms.

Pie plusiem varam attiecināt:

+Ātri piegādes termiņi (ja galvenā prioritāte ir ĀTRUMS, tad Jums noteikti ir nepieciešama ekspress piegāde. Parasti piegādes termiņi tiek stingri ievēroti);
+Veic piegādi gandrīz vai uz jebkuru Pasaules malu;
+Augsta uzticamība un kravas drošība;
+Iespēja piegādāt kravu uz attālinātiem apgabaliem, kur sauszemes transportēšana ir diezgan apgrūtināta vai vispār nav pieejama;
+Kravu identificēšanai un izsekošanai, katram sūtījumam tiek piešķirts unikālais numurs, citiem vārdiem sakot trek-numurs;
+Kā arī tiek piedāvāti virkne papildpakalpojumu, piemēram:

  • papildus apdrošināšana;
  • pakalpojumi saistībā ar muitas formalitāšu kārtošanu;
  • garantētā piegāde uz jebkuru Eiropas valsti nākamajā darba dienas rītā.

Pamazām pārejam pie mīnusiem:

-Augsta cena;
-Attālinātu apgabalu piegādes par papildus maksu;
-Ierobežots pakalpojumu serviss Latvijas robežās.

Ir vērts zināt: Pirms sūtat sūtījumu ar UPS kompānijas starpniecību, ir vērts iepazīties ar sūtīšanas noteikumiem un ierobežojumiem. Kā arī, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi, pie sūtījuma noformēšanas norādiet precīzu svaru un parametrus.

Un noslēdzot visu augstāk minēto, gribētos atzīmēt, ka ar kompāniju UPS mēs jau strādājam ne pirmo gadu un ja Jums ir nepieciešams kvalitatīvs, uzticams un ātrs serviss – tas ir UPS.

Ar labākajiem novēlējumiem,
nosuti.lv komanda